Řekli o nás

Kluci z firmy Limak pracují s velkým nasazením a i když jsme pod časovým tlakem, nenechají mě „ve štychu“.

11/2022_M.Borovský_Bomi interier

S firmou Limak jsem byl náramně spokojený. Mám za sebou pěkných pár projektů, tedy si mohu dovolit srovnání. Přístup firmy Limak, konkrétně pana Tomáše Macháčka, mě prostě potěšil. Ještě totiž existují lidé, kteří svou práci chtějí dělat, dělají ji profesionálně, jsou operativně ochotni řešit problémy vzniklé v činžovním domě z roku 1890 a poradí. Takových lidí opravdu není mnoho. Díky za Vaší práci…

11/2021_M.Tesař_MT_SPOL

Já jsem s Váma spokojen kluci 

6/2021_P.Gacho_TSB_Facility

Se společností Limak spolupracujeme již od jejího vzniku od r.2013 na projektech větrání a klimatizace pro TZB. Jako dodavatel MaR spoléháme na profesní zdatnost pracovníků Limak při uvádění zařízení do provozu, a jako provozovatel zařízení TZB máme výborné provozní zkušenosti se servisem VZT, chlazení a klima zařízení.

12/2019_Pavel Matoušek

Společnost Limak TZB s.r.o. jsme zařadili do výběrového řízení pro vytápění tepelným čerpadlem s rekuperací RD včetně solárního ohřevu TÚV. Tuto společnost jsme si vybrali z důvodu profesionálního a velmi vstřícného přístupu k zákazníkovi, který se nezměnil ani po předání hotového vytápění. Veškeré technické problémy spojené s výstavbou a tak i se změnou montáže, byly obratem řešeny k naší spokojenosti. Tuto firmu všem doporučujeme.

2019_J.Pavlíček, D et A stavební společnost s.r.o.

Velmi dobrá spolupráce a ochota ze strany firmy Limak TZB s.r.o. při provádění servisu a oprav klimatizace a VZT v budově Magistrátu hl.m. Prahy Škodova paláce. Firmu Limak TZB s.r.o. mohu doporučit pro všechny zájemce o kvalifikovaný servis klimatizace a VZT.