Klimatizace, Vzduchotechnika, Tepelná čerpadla

Servisní činnost

Každý uživatel má zájem na správné funkci klimatizace a vzduchotechniky a nízkých provozních nákladech. Zaměstnanci naší firmy mají dlouholeté zkušenosti v oboru a zajišťují široký rozsah servisu klimatizace a vzduchotechniky

 – servis klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel (splity, multisplity, VRV systémy, kondenzační jednotky, chladiče vody, mobilní klimatizace, vzduchové clony, aj.)

– servis a nastavení parametrů vzduchotechniky včetně MaR za účelem optimální funkce zařízení (výkon, hlučnost, teplota, aj).

– čistění klimatizace a vzduchotechniky

– revize na únik chladiva dle zákonných předpisů

– ekologická likvidace chladiv a náhrady chladiva R-22.

– kontrola účinnosti klimatizace s příkonem nad 12 kW

– revize požárních klapek a ucpávek

 Obraťte se na nás s jakýmikoli požadavky a dokážeme navrhnout řešení a realizaci našimi pracovníky k Vaší plné spokojenosti.

Další oblasti naší činnosti

– opravy a předělání výměníků na více-okruhové. Flexibilní řešení pro případy rychlé úpravy výměníků, aniž by bylo nezbytné zajišťovat nákup nového výměníku.

– repase větších kompresorů především pro chladiče vody, tzv. chillery a kondenzační jednotky. Dle disponibility skladových zásob můžeme nabídnout výkup poškozeného kompresoru a dodávku repasovaného kompresoru ze skladu. Minimalizujeme výpadky v provozu klimatizace a chlazení a šetříme značné náklady. Navíc dodávky repasovaných kompresorů jsou se záruční lhůtou 1 rok stejně jako nové kompresory z výroby.

Forma spolupráce může být na základě servisní smlouvy nebo objednávek. Respektujeme požadavky našich zákazníků na formu spolupráce.

Máme řadu dlouholetých zákazníků a budeme rádi, pokud nás budete se svými požadavky kontaktovat i Vy.

Firma Limak TZB s.r.o.nabízí ekologickou likvidaci chladiva R 22 

Provedeme rychle včetně všech případných dalších požadavků na náhradu chladiva R22.

Kontaktujte nás na tel. 725 304 309 nebo info@limak.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci.