Klimatizace, Vzduchotechnika, Tepelná čerpadla

Řekli o nás

 • Na rodinném domě v Praze mi firma Limak TZB realizovala kompletní systém vytápění pomocí tepelného čerpadla a větrací systém za použití rekuperace. Navrhla vhodné řešení i zajímavou cenu.Realizace probíhala podle dohodnutých kroků a termínů. Po dokončení prací mě pracovníci společnosti se systémy naučili pracovat a ty zatím používám bez problémů k mojí spokojenosti.
  Firmu Limak TZB mohu doporučit.

  2/2017_Petr Mácha, P4

 • Jako CEO a generální ředitel nadnárodních společností (Burrito Loco, Bohemia Bagel, restaurace Agave) mohu firmu Limak TZB jen doporučit. Starají se nám o vzduchotechniku a klimatizaci v našich pobočkách jak v Praze, tak mimo ní. Pokud se na jejich pracovníky obrátíme, tak jsou vždy ochotně k dispozici a pomohou i konzultací a radou. Co bych uvedl jako velkou přednost je to, že jsem jako investor vždy bezvadně informován, mám přehled a vše pod kontrolou. 

  12/2016_Pavel Matoušek

 • Společnost Limak TZB s.r.o. jsme zařadili do výběrového řízení pro vytápění tepelným čerpadlem s rekuperací RD včetně solárního ohřevu TÚV. Tuto společnost jsme si vybrali z důvodu profesionálního a velmi vstřícného přístupu k zákazníkovi, který se nezměnil ani po předání hotového vytápění. Veškeré technické problémy spojené s výstavbou a tak i se změnou montáže, byly obratem řešeny k naší spokojenosti. Tuto firmu všem doporučujeme.

  12/2015_rd Zlín

 • S firmou Limak TZB jsme velmi spokojení. Komunikace proběhla naprosto bez problému a nebyl problém domluvit se na montáži podle našich představ. Ocenili jsme rady a návrhy pro lepší komfort rekuperace. Optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Firmu můžeme jedině doporučit.

  12/2015_A.Hermannová rd. Vizovice

 • Od firmy Limak mám doma nainstalované tepelné čerpadlo a jsem s ním velmi spokojený. Přístup je příkladný od návrhu čerpadla až po celkovou realizaci. Firma Limak klade důraz na vysoký standard technického provedení.

2015_J.Pavlíček, D et A stavební společnost s.r.o.

 • Velmi dobrá spolupráce a ochota ze strany firmy Limak TZB s.r.o. při provádění servisu a oprav klimatizace a VZT v budově Magistrátu hl.m. Prahy Škodova paláce. Firmu Limak TZB s.r.o. mohu doporučit pro všechny zájemce o kvalifikovaný servis klimatizace a VZT.

2014_V.Prokop, facility manager

 • Jsem naprosto spokojen s dodávkou a instalací tepelného čerpadla od firmy Limak. Vše funguje bezvadně. Sousedi se ke mně chodí dívat a m.j. obdivují, jak je tepelné čerpadlo tiché. Rád doporučím firmu Limak všem, kteří si chtějí pořídit tepelné čerpadlo.

2013_L.Vnuk Březová Oleško

 • “Naše společnost Architectural Consulting již přes dvacet let zajišťuje stavební rekonstrukční práce nemovitostí. V průběhu této doby jsme měli možnost spolupracovat s celou řadou dodavatelů technických rozvodů. Při poslední zakázce – kompletní rekonstrukci rozsáhlé vily na Vinohradech – jsme trochu zariskovali a vybrali jako generálního dodavatele veškerých technických rozvodů poměrně mladou společnost LIMAK TZB. Ukázalo se, že naše volba byla správná. Jelikož jsme měli k dispozici pouze projekt pro stavební povolení, provedli projektanti společnosti LIMAK TZB ještě před zahájením prací kontrolní výpočet, zda navržené radiátory odpovídají požadovaným parametrům. Dodavatel byl schopen pružně reagovat na požadavky investora v průběhu provádění prací a veškeré změny pro něj nebyly problém. Dále jsme velmi ocenili schopnost pracovníků společnosti LIMAK TZB spolupracovat na stavbě s ostatními dodavateli a samostatně koordinovat práce tak, že s tím ani investora nezatěžovali. V neposlední řadě oceňujeme finanční zodpovědnost dodavatele – veškeré materiály dodávané na stavbu společnost LIMAK TZB s předstihem hradí výrobcům, takže odpadá nebezpečí, že o již namontované výrobky přijdete (dle zákona jsou až do uhrazení majetkem výrobce). Z výše uvedeného plyne, že naše zkušenost s touto společností je velmi pozitivní a těšíme se na další budoucí zakázky!”

2014_M.Bělovská, Architectural Consulting s.r.o.